O firmie

W ciągu ostatnich lat wzrosło znaczenie efektywnego zagospodarowania przestrzeni, zwiększyły się wymagania wobec producentów mebli. Klienci oczekują rozwiązań funkcjonalnych i designerskich, zatem coraz większą rolę odgrywają meble dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Producent mebli Mebler idealnie wpasowuje się we współczesne trendy, dostosowując swoją ofertę do potrzeb Klientów oraz dostarczając meble wysokiej klasy. Przez ponad trzydzieści lat doświadczenia w realizacji zamówień wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi, dlatego oferujemy produkty skrojone na miarę Państwa oczekiwań. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Podczas całego okresu działalności staraliśmy się wyselekcjonować dostawców będących odpowiedzią na potrzeby klientów naszej firmy. Dzięki temu zabiegowi nasze meble produkowane są jedynie ze starannie dobranych komponentów renomowanych marek. Ponadto w celu jak najlepszej realizacji zamówień wykorzystujemy światowej klasy urządzenia służące do obróbki drewna.

Naszym celem jest zaspokojenie indywidualnych wymagań Klientów, dostosowanie się do ich specyficznych oczekiwań. Współpraca z najlepszymi projektantami z dziedziny aranżacji wnętrz oraz architektury pozwala nam sprostać Waszym wymaganiom, a w efekcie końcowym oddać nie tylko funkcjonalny i praktyczny projekt, ale również idealnie wpasowujący się w stylistykę całego wnętrza.

Zrealizowaliśmy już tysiące projektów nie tylko dla klientów indywidualnych, nasze starania zostały docenione również przez firmy krajowe i zagraniczne. Kompleksowa oferta doskonale odzwierciedla gusta naszych Klientów. Wysoki standard obsługi oraz najlepszej klasy produkty przyczyniły się do nawiązania wielu owocnych współpracy, nasze produkty można znaleźć nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym

Zapraszamy

ADRES
ul. Boczna 1
62-020 Swarzędz

tel. 605 212 999
biuro@mebler.pl